NOWOŚĆ

Dodano 21.12.2018

HAIRCARE to koktajl witaminowy stworzony przez renomowane francuskie laboratorium RevitaCare z myślą o problemach z owłosioną skórą głowy. Łączy w sobie odżywianie, nawilżanie i stymulowanie elementów struktury włosa. 

Terapia HAIRCARE polecana jest nie tylko w przypadku wystąpienia problemów związanych z włosami i skórą głowy, ale również jako profilaktyka tych dolegliwości. Dzięki naturalnym składnikom o bardzo skutecznym stężeniu struktura włosa ulega znacznej poprawie, wydzielanie sebum zostaje uregulowane, cebulki włosów wzmocnione a równowaga biologiczna skóry przywrócona. Następuje zahamowanie utraty włosów wynikające z łojotoku, ciąży, stresu, niewłaściwej diety, ze zmian hormonalnych, zaburzeń krążenia, łysienia czy zmian pór roku. HAIRCARE odgrywa też istotną rolę w syntezie nienasyconych kwasów tłuszczowych odżywiających tkanki wokół mieszków włosowych, zapobiegając ich przesuszaniu, co zapobiega powstawaniu łupieżu. 

Arginina, glutamina, glicyna i ornityna wzmacniają cebulkę włosa powodując bujny wzrost, cysteina i cynk - 2 główne składniki keratyny wzmacniają i chronią włókna kapilarne zdecydowanie poprawiając wygląd i stan włosów. Witaminy z grupy B (B3, B5, B6, B8, B9, B12) powodują odnowę torebki włosowej.
Dostarczane do skóry składniki aktywne wykazują 100% swojej przewidzianej aktywności.

Tilea Instytut Zdrowia i Urody Ewa Olszewska   

ul. gen. Władysława Sikorskiego 57

11-400 Kętrzyn

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek:  11.00 - 19.00

Sobota: po wcześniejszym uzgodnieniu

Umów się na wizytę

tel.  510 174 119