Witam serdecznie, nazywam się Ewa Olszewska. Jestem z 16 letnim stażem kosmetologiem, diagnostą laboratoryjnym oraz naturoterapeutą. Ukończyłam studia na kierunkach: odnowa biologiczna z kosmetologią oraz pedagogika z promocja zdrowia, a także liczne kursy obejmujące analitykę medyczna, diagnostykę laboratoryjną, naturoterapię i zabiegi kosmetologiczne. Bezustannie pogłębiam swoja wiedzę uczestnicząc w szkoleniach i kongresach. Przez 8 lat pracowałam jako wykładowca akademicki, nauczyciel kosmetologi oraz chemii kosmetycznej. Swoją pasją i doświadczeniem dzielę się z każdym, kto potrzebuje mojej pomocy lub rady.


Połączenie kosmetologi i medycyny funkcjonalnej sprawiło że wielowymiarowo zajmuję się pracą z ludzkim organizmem. Diagnozuje, analizuje wyniki badań, prowadzę kompleksowe terapie łącząc zabiegi gabinetowe z pielęgnacja domową oraz racjonalne odżywianie z celowaną suplementacją.


Prywatnie doceniam dobrą muzykę, książkę i sztukę. Uwielbiam spotkania z ludźmi od których płynie pozytywna energia, pełnych pasji i radości życia.

 

               Serdecznie zapraszam

Godziny przyjęć

Poniedziałek - Piątek: 

11.00 - 19.00

TILEA Spółka z o.o. 

ul. gen. Władysława Sikorskiego 57

11-400 Kętrzyn

NIP 742-22-67-367; REGON 384386364

kapitał zakładowy 50 000 zł